EESTI · BALTIC · NEZ · DRIFT MASTERS

DRIFT.
ELAB SIIN.

Rajalt sinu ekraanile. Tulemused, sõitjad ja ennustusmäng — kogu drift ühes kohas.

2026 / HOOAJA TULEMUSED

Oliver Randalu driftiauto Ahvenisto rajal. Foto: mps_photographer.
OLIVER RANDALU / DRIFT MASTERS© mps_photographer
2026

SÕITJATE PUNKTITABELID

Ennustajate punktiseis →

Iga sarja punktid ja etapid ühes tabelis. Puuduvad punktid arvutab meie punktigeneraator; tärniga punktid ja nendega üldjärjestus on mitteametlikud.

EESTI DRIFT · HOOAEG 2026

2026 HOOAJA PARIMAD

PRO, PRO2 ja ennustajate hooaja esikuuikud. Tärniga tulemused on mitteametlikud.

PRO · TOP 6

Eesti meistrivõistlused · Riia finaali järel · MITTEAMETLIKUD TULEMUSED

1Siim Oskar Hääl632
2Graig Meriloo444
3Ruudi Lumiste287.5
4Karel Piiroja261.75
5Kristjan Salmre231
6Ao Vaida181.5

PRO2 · TOP 6

Eesti meistrivõistluste lõppseis · punktid

1Dennis Karpov391,5
2Oskar Raud378
3Kevin Luige349
4Markus Lätt298
5Artur Ratmanov275,5
6Martin Lain266,5

ENNUSTAJAD · TOP 6

DRIFTFAN-i hooaja üldarvestus · kõik klassid ja sarjad

1VJRoots228 p
2DJ TOMZ136,5 p
3Galinger68 p
4Tairo S43 p
5Liis Kiisk27,5 p
6Tiltis Mihkel23 p
Allikad ja hooaja kokkuvõte

PRO järjestus on arvutatud Riia finaali tulemuste ja finaalieelse hooajaseisu põhjal; ametlik lõpppunktitabel on veel avaldamisel. PRO2 Eesti meistrisarja lõpetas Raassilla Superfinal; Riia PRO2 finaal kuulus Balti sarja. Allikad: EDL / DriftPoint. Seis 04.10.2026.

Grand Final Fight · 2.–4. oktoober · Biķernieki
PRO: Siim Oskar Hääl · Daniels Baumanis · Mārtiņš Immermanis.
PRO2: Henriks Dulbinskis · Harijs Labarēvičs · Markus Lätt.
Viimase etapi ennustuspunktid: VJRoots — PRO 25 p + PRO2 39 p = 64 p.

Täname kõiki ennustajaid, sõitjaid ja kaasaelajaid. Kohtume 2027. aastal!

Vaata sõitjate punktitabeleid → Vaata kõigi ennustajate punkte →   Vaata etappide tulemusi →

DRIFTFAN

VIIMASED UUDISED

Kõik uudised →
ETAPP LÕPPENUD

VÕISTLUS ON LÕPPENUD.

Drift Masters 2026 ennustamine on lõppenud. QUAL-i, tandemipuud ja lõpptulemust saad vaadata hooaja kalendris selle klassi kaardilt.

VAATA ETAPI TULEMUSI →
TOIMUNUD ETAPPDrift Masters - Round 7ETAPP ON LÕPPENUD
ETAPI TULEMUSED

TANDEMIPUU

TOP 32
HEAT 1
James DEANE #130
Lukasz TASIEMSKI #906
HEAT 2
Yves MEYER #91
Jakub PRZYGONSKI #86
HEAT 3
Oliver RANDALU #36
Lukasz KALISZEWSKI #941
HEAT 4
Ali MAKHSEED #938
Dawid SPOSOB #56
HEAT 5
Simen OLSEN #707
Igor DERENKO #910
HEAT 6
Conor FALVEY #412
Nasser ALHARBALI URIAS #23
HEAT 7
Conor SHANAHAN #79
Benediktas CIRBA #93
HEAT 8
Juha RINTANEN #200
Jack SHANAHAN #59
HEAT 9
Pawel KORPULINSKI #74
George CHRISTOFOROU #100
HEAT 10
Kevin PESUR #11
Nikolass BERTANS #12
HEAT 11
Mika KESKI-KORPI #46
Itay SADEH #95
HEAT 12
Jakub KROL #225
Mikolaj ZAKRZEWSKI #927
HEAT 13
Duane MCKEEVER #25
Kevin PISKOLTY #300
HEAT 14
Juha PÖYTÄLAAKSO #89
Diogo CORREIA #111
HEAT 15
Jarkko JYLHÄ #63
Jason BANET #3
HEAT 16
Alan HYNES #37
Piotr WIECEK #215
TOP 16
HEAT 17
James DEANE #130
Jakub PRZYGONSKI #86
HEAT 18
Oliver RANDALU #36
Dawid SPOSOB #56
HEAT 19
Simen OLSEN #707
Conor FALVEY #412
HEAT 20
Conor SHANAHAN #79
Jack SHANAHAN #59
HEAT 21
Pawel KORPULINSKI #74
Kevin PESUR #11
HEAT 22
Mika KESKI-KORPI #46
Jakub KROL #225
HEAT 23
Duane MCKEEVER #25
Diogo CORREIA #111
HEAT 24
Jarkko JYLHÄ #63
Piotr WIECEK #215
GREAT 8
HEAT 25
James DEANE #130
Oliver RANDALU #36
HEAT 26
Simen OLSEN #707
Conor SHANAHAN #79
HEAT 27
Pawel KORPULINSKI #74
Jakub KROL #225
HEAT 28
Duane MCKEEVER #25
Jarkko JYLHÄ #63
FINAL 4
HEAT 29
James DEANE #130
Conor SHANAHAN #79
HEAT 30
Pawel KORPULINSKI #74
Duane MCKEEVER #25
PLAY-OFF · 3.–4. KOHT
HEAT 31
James DEANE #130
Duane MCKEEVER #25
FINAL
HEAT 32
Conor SHANAHAN #79
Pawel KORPULINSKI #74
ETAPI LÕPPTULEMUS
  1. 1.Conor SHANAHAN #79
  2. 2.Pawel KORPULINSKI #74
  3. 3.James DEANE #130
  4. 4.Duane MCKEEVER #25
HOOAJA KALENDER

DRIFT MASTERS 2026

01 · 1.–3. MAIDRIFT MASTERS - ROUND 1Vallelunga, ItaaliaTOIMUNUD
02 · 16.–17. MAIDRIFT MASTERS - ROUND 2Madrid, HispaaniaTOIMUNUD
03 · 13.–14. JUUNIDRIFT MASTERS - ROUND 3Mondello Park, IirimaaTOIMUNUD
04 · 11.–12. JUULIDRIFT MASTERS - ROUND 4Ahvenisto, SoomeTOIMUNUD
05 · 24.–25. JUULIDRIFT MASTERS - ROUND 5Biķernieki, LätiTOIMUNUD
06 · 13.–15. AUGUSTDRIFT MASTERS - ROUND 6Ferropolis, SaksamaaTOIMUNUD
07 · 11.–12. SEPTEMBERDRIFT MASTERS - ROUND 7Varssavi, PoolaTOIMUNUD
DRIFT MASTERSI AMETLIK HOOAJA SEIS
DM.GP · UUENDATUD 24.10.2026 02:03

SÕITJAD & PUNKTID

Ametlik tabel ↗
#SÕITJAR1R2R3R4R5R6R7KOKKU
1Paweł KORPULIŃSKIPOL6455104551043295509
2Conor SHANAHANIRL1078824163996104474
3Piotr WIĘCEKPOL8210416567210632468
4James DEANEIRL89725451323984421
5Jack SHANAHANIRL354839106168132357
6Duane MCKEEVERIRL56355317325170314
7Conor FALVEYIRL16328821821632287
8Oliver RANDALUEST16321676484849285
9Kevin PESUREST48167632164832268
10Mika KESKI-KORPIFIN36823520163234255
11Nikolass BERTANSLVA48484816165216244
12Benediktas CIRBALTU3216328848016232
13Kevin PISKOLTYHUN16161648901616218
14Juha RINTANENFIN48371664161616213
15Nasser ALHARBALISLV1648643232016208
16Jarkko JYLHÄFIN16161632353251198
17Jakub PRZYGOŃSKIPOL37173232321632198
18Jason BANETFRA3216343206416194
19Jakub KRÓLPOL16161616163248160
20Dawid SPOSÓBPOL16321616163232160
21Simen OLSENNOR1618032161653151
22Diogo CORREIAPRT3216161803332147
23Itay SADEHISR–04832331616145
24Alan HYNESIRL–321632163216144
25Lauri HEINONENFIN341633053––136
26Marco ZAKOURILCZE3216161616160112
27Teemu ASUNMAAFIN160321632160112
28Espen ROHDENOR16321601618098
29David EGANIRL1616320160080
30Juha PÖYTÄLAAKSOFIN16161600161680
31Harry KERRIRL1616160016064
32Clint VAN OORTNLD1616016016064
33Siim Oskar HäälEST––––48––48
34Raman KandratsenkaPRT–32––16––48
35Yves MEYERCHE016––1601648
36Mikolaj ZakrzewskiPOL–––––161632
37Łukasz TASIEMSKIPOL16–––––1632
38Igor DERENKOUKR–0–––161632
39George CHRISTOFOROUCYP16000001632
40Dylan GARVEYIRL––16––16–32
41Ali MAKHSEEDKWT––––––1616
42Kim BjörklundFIN–––16–––16
43Graig MerilooEST–––16–––16
44Paulus PerkkiöFIN–––16–––16
44Mārtiņš IMMERMANISLVA––––16––16
44Lukasz KaliszewskiPOL––––––1616
47Kristiina AALTOFIN–––16–––16
48Daniels BAUMANISLVA––––16––16
49Mads ANDREASENDNK0––16–––16
50Karim HANYEGY0016000016
51Enver HASKASAPTUR0000016016
52Manuel VACCAITA0––––––0
52Anthony ROCCIFRA0––––––0
52Konstantyn SHCHURENKOUKR00000000
52Michele LandolfiITA0––––––0
52Riccardo TONALIITA0––––––0
52Ole Peter VATNNOR–0–––––0
52Joao VIEIRAPRT–0–––––0
52Adrian CabanillasESP–0–––––0
52Timur LYPSKYIUKR–0–––0–0
52Alex BUTLERIRL––0––––0
52Dylan WILSONGBR––0––––0
52Jakub KRZYSZCZAKPOL––0––––0
52Steven McConnellGBR––0––––0
52Callum COOGANIRL––0––––0
52Ville KAUKONENFIN–––0–––0
52Matias LINDELLFIN––––0––0
52Andrius VASILIAUSKASLTU––––0––0
52Alvis LedskalninsLVA––––0––0
52Toni OJATALOFIN–––––0–0
52Axel HildebrandSWE–––––0–0
52Jason YeCHN–––––0–0
52Dominik KurPOL–––––0–0
52Pauli LaaksoFIN–––––0–0
52Adrian PETRIČEVIĆHRV–––––000
52Artur HAVRYLENKOUKR–––––0–0
52Thanupat LERTTAWEEVITTHA–––––0–0
52Kemal SoyluTUR–––––0–0
52Peter BrolliAUT–––––0–0
52Max HEIDRICHDEU–––––0–0
52Lukas SouhradaCZE––––––00
52Stavros GrillisGRC––––––00
NATIONS CUP · DM.GP 24.10.2026 02:03

RAHVUSTE TABEL

Ametlik sõitjate tabel ↗
01
IirimaaIRL
1141 PKT
02
PoolaPOL
1009 PKT
03
SoomeFIN
604 PKT
04
EestiEST
585 PKT
05
LätiLVA
260 PKT
06
NorraNOR
249 PKT
07
LeeduLTU
232 PKT
08
UngariHUN
218 PKT
09
El SalvadorSLV
208 PKT
10
PortugalPRT
195 PKT
11
PrantsusmaaFRA
194 PKT
12
IisraelISR
145 PKT
13
TšehhiCZE
112 PKT
14
HollandNLD
64 PKT
15
ŠveitsCHE
48 PKT
16
KüprosCYP
32 PKT
17
UKRUKR
32 PKT
18
TaaniDNK
16 PKT
19
EgiptusEGY
16 PKT
20
TURTUR
16 PKT
21
KWTKWT
16 PKT
22
ItaaliaITA
0 PKT
23
HispaaniaESP
0 PKT
24
SuurbritanniaGBR
0 PKT
25
RootsiSWE
0 PKT
26
CHNCHN
0 PKT
27
HRVHRV
0 PKT
28
THATHA
0 PKT
29
AustriaAUT
0 PKT
30
SaksamaaDEU
0 PKT
31
GRCGRC
0 PKT

Nations Cup'i reegel: igal round'il liidetakse riigi kahe parima sõitja punktid. Arvesse minevad sõitjad võivad etapiti muutuda.

KÕIK VÕISTLUSED · HOOAEG 2026

MÄNGIJATE PUNKTISEIS

Kõigi klasside ja võistluste ennustuspunktid ühes hooaja edetabelis. Ava mängija, et näha etappide punkte ja täpseid valikuid.

LIBISTA ETAPPIDE VAATAMISEKS →
#MÄNGIJADM524.7DM613.8SBP214.8SBP14.8SBS14.8WKP24.9WKP4.9DM711.9SP218.9SP18.9SS18.9GFP22.10GFP2.10KOKKU
1VJRoots5257,517,51526,51802326,503925228
Grand Final Fight — PRO2 · R1Grand Final Fight39 P
Grand Final Fight — PRO2 · ROUND 1Grand Final Fight
ENNUSTUS1. Henriks Dulbinskis2. Markus Lätt3. Hendrik Laur
TEGELIK TOP 31. Henriks Dulbinskis2. Harijs Labarēvičs3. Markus Lätt
39 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSHenriks Dulbinskis5 P
Grand Final Fight — PRO · R1Grand Final Fight25 P
Grand Final Fight — PRO · ROUND 1Grand Final Fight
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Andrius Vasiliauskas3. Edgars Kroģeris
TEGELIK TOP 31. Siim Oskar Hääl2. Daniels Baumanis3. Mārtiņš Immermanis
25 P
Superfinal — PRO · R1Superfinal26,5 P
Superfinal — PRO · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Graig Meriloo2. Siim Oskar Hääl3. Karel Piiroja
TEGELIK TOP 31. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Ruudi Lumiste
26,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSSiim Oskar Hääl5 P
Superfinal — PRO2 · R1Superfinal23 P
Superfinal — PRO2 · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Dennis Karpov2. Henriks Dulbinskis3. Markus Lätt
TEGELIK TOP 31. Oskar Raud2. Henriks Dulbinskis3. Dennis Karpov
23 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSArmands Šteinbergs0 P
Superfinal — STREET · R1Superfinal0 P
Superfinal — STREET · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Silvestrs Krievinš2. Dāvids Teilāns3. Stenrico Mürk
TEGELIK TOP 31. Martins Janis Lapkovskis2. Mārtiņš Pats3. Gusts Penka
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSMatiss Läcis0 P
Drift Masters 2026 · R7Drift Masters - Round 70 P
Drift Masters 2026 · ROUND 7Drift Masters - Round 7
ENNUSTUS1. Piotr WIECEK2. Oliver RANDALU3. Jack SHANAHAN
TEGELIK TOP 31. Conor SHANAHAN2. Pawel KORPULINSKI3. James DEANE
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSConor SHANAHAN0 P
Witch Kettle — PRO · R1Witch Kettle18 P
Witch Kettle — PRO · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Andrius Vasiliauskas3. Karel Piiroja
TEGELIK TOP 31. Daniels Baumanis2. Andrius Vasiliauskas3. Graig Meriloo
18 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSAndrius Vasiliauskas0 P
Witch Kettle — PRO2 · R1Witch Kettle26,5 P
Witch Kettle — PRO2 · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Henriks Dulbinskis2. Dennis Karpov3. Mārtiņš Bērziņš
TEGELIK TOP 31. Dennis Karpov2. Henriks Dulbinskis3. Harijs Labarēvičs
26,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSHenriks Dulbinskis5 P
Drift Masters 2026 · R6Drift Masters - Round 625 P
Drift Masters 2026 · ROUND 6Drift Masters - Round 6
ENNUSTUS1. Piotr WIECEK2. Kevin PESUR3. Oliver RANDALU
TEGELIK TOP 31. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. Jack SHANAHAN
25 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSOliver RANDALU0 P
Summer Bash — STREET · R1Summer Bash15 P
Summer Bash — STREET · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Rūdolfs Eglītis2. Ahti Kurm3. Arto Schultz
TEGELIK TOP 31. Andro Tiits2. Janno Põldaru3. Arto Schultz
15 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSKristof-Olavi Tuvike0 P
Summer Bash — PRO · R1Summer Bash17,5 P
Summer Bash — PRO · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Karel Piiroja3. Daniels Baumanis
TEGELIK TOP 31. Daniels Baumanis2. Siim Oskar Hääl3. Andrius Vasiliauskas
17,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSDaniels Baumanis0 P
Summer Bash — PRO2 · R1Summer Bash7,5 P
Summer Bash — PRO2 · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Henriks Dulbinskis2. Dennis Karpov3. Frederik Märtin
TEGELIK TOP 31. Harijs Labarēvičs2. Markus Lätt3. Artur Ratmanov
7,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSHenriks Dulbinskis0 P
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 55 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. Piotr WIECEK2. Kevin PESUR3. Siim Oskar Hääl
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSPiotr WIECEK5 P
2DJ TOMZ521,5012,5917,523–0480––136,5
Superfinal — PRO2 · R1Superfinal0 P
Superfinal — PRO2 · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Timo Pino2. Rainer Muuli3. Artur Ratmanov
TEGELIK TOP 31. Oskar Raud2. Henriks Dulbinskis3. Dennis Karpov
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSTimo Pino0 P
Superfinal — PRO · R1Superfinal48 P
Superfinal — PRO · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Karel Piiroja
TEGELIK TOP 31. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Ruudi Lumiste
48 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSSiim Oskar Hääl5 P
Superfinal — STREET · R1Superfinal0 P
Superfinal — STREET · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Jaan Kontkar2. Andro Tiits3. Mikk Mihkel Sulb
TEGELIK TOP 31. Martins Janis Lapkovskis2. Mārtiņš Pats3. Gusts Penka
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSJaan Kontkar0 P
Witch Kettle — PRO · R1Witch Kettle23 P
Witch Kettle — PRO · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Andrius Vasiliauskas3. Ruudi Lumiste
TEGELIK TOP 31. Daniels Baumanis2. Andrius Vasiliauskas3. Graig Meriloo
23 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSSiim Oskar Hääl5 P
Witch Kettle — PRO2 · R1Witch Kettle17,5 P
Witch Kettle — PRO2 · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Henriks Dulbinskis2. Armands Šteinbergs3. Kevin Luige
TEGELIK TOP 31. Dennis Karpov2. Henriks Dulbinskis3. Harijs Labarēvičs
17,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSHenriks Dulbinskis5 P
Summer Bash — STREET · R1Summer Bash9 P
Summer Bash — STREET · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Mikk Mihkel Sulb2. Arto Schultz3. Jaan Kontkar
TEGELIK TOP 31. Andro Tiits2. Janno Põldaru3. Arto Schultz
9 P
Summer Bash — PRO2 · R1Summer Bash0 P
Summer Bash — PRO2 · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Oskar Raud2. Daniel דניאל Kvasha קבאשה3. Armands Šteinbergs
TEGELIK TOP 31. Harijs Labarēvičs2. Markus Lätt3. Artur Ratmanov
0 P
Summer Bash — PRO · R1Summer Bash12,5 P
Summer Bash — PRO · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Edgars Kroģeris
TEGELIK TOP 31. Daniels Baumanis2. Siim Oskar Hääl3. Andrius Vasiliauskas
12,5 P
Drift Masters 2026 · R6Drift Masters - Round 621,5 P
Drift Masters 2026 · ROUND 6Drift Masters - Round 6
ENNUSTUS1. Conor SHANAHAN2. Piotr WIECEK3. James DEANE
TEGELIK TOP 31. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. Jack SHANAHAN
21,5 P
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 55 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. James DEANE
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSPiotr WIECEK5 P
3Galinger––––––––563–––68
Superfinal — PRO2 · R1Superfinal5 P
Superfinal — PRO2 · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Dennis Karpov2. Timo Pino3. Kevin Luige
TEGELIK TOP 31. Oskar Raud2. Henriks Dulbinskis3. Dennis Karpov
5 P
Superfinal — PRO · R1Superfinal63 P
Superfinal — PRO · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Ruudi Lumiste
TEGELIK TOP 31. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Ruudi Lumiste
63 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSSiim Oskar Hääl5 P
4Tairo S–––––––––43–––43
Superfinal — PRO · R1Superfinal43 P
Superfinal — PRO · ROUND 1Superfinal
ENNUSTUS1. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Saimon Köst
TEGELIK TOP 31. Siim Oskar Hääl2. Graig Meriloo3. Ruudi Lumiste
43 P
5Liis Kiisk–––––12,515––––––27,5
Witch Kettle — PRO2 · R1Witch Kettle12,5 P
Witch Kettle — PRO2 · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Henriks Dulbinskis2. Armands Šteinbergs3. Mārtiņš Bērziņš
TEGELIK TOP 31. Dennis Karpov2. Henriks Dulbinskis3. Harijs Labarēvičs
12,5 P
Witch Kettle — PRO · R1Witch Kettle15 P
Witch Kettle — PRO · ROUND 1Witch Kettle
ENNUSTUS1. Mārtiņš Immermanis2. Siim Oskar Hääl3. Graig Meriloo
TEGELIK TOP 31. Daniels Baumanis2. Andrius Vasiliauskas3. Graig Meriloo
15 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSKristaps Blušs0 P
6Tiltis Mihkel–23–––––––––––23
Drift Masters 2026 · R6Drift Masters - Round 623 P
Drift Masters 2026 · ROUND 6Drift Masters - Round 6
ENNUSTUS1. Oliver RANDALU2. Conor SHANAHAN3. Piotr WIECEK
TEGELIK TOP 31. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. Jack SHANAHAN
23 P
7Georgsteve Supper–07,5––––12,5–––––20
Drift Masters 2026 · R7Drift Masters - Round 712,5 P
Drift Masters 2026 · ROUND 7Drift Masters - Round 7
ENNUSTUS1. Pawel KORPULINSKI2. Jack SHANAHAN3. Oliver RANDALU
TEGELIK TOP 31. Conor SHANAHAN2. Pawel KORPULINSKI3. James DEANE
12,5 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSPiotr WIECEK0 P
Summer Bash — PRO2 · R1Summer Bash7,5 P
Summer Bash — PRO2 · ROUND 1Summer Bash
ENNUSTUS1. Kevin Luige2. Martin Lain3. Frederik Märtin
TEGELIK TOP 31. Harijs Labarēvičs2. Markus Lätt3. Artur Ratmanov
7,5 P
Drift Masters 2026 · R6Drift Masters - Round 60 P
Drift Masters 2026 · ROUND 6Drift Masters - Round 6
ENNUSTUS1. —2. —3. —
TEGELIK TOP 31. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. Jack SHANAHAN
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSKevin PESUR0 P
8ESt00–12,5–––––––––––12,5
Drift Masters 2026 · R6Drift Masters - Round 612,5 P
Drift Masters 2026 · ROUND 6Drift Masters - Round 6
ENNUSTUS1. Conor SHANAHAN2. Oliver RANDALU3. Nikolass BERTANS
TEGELIK TOP 31. Piotr WIECEK2. Conor SHANAHAN3. Jack SHANAHAN
12,5 P
9georgsteve0––––––––––––0
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 50 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. —2. —3. —
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
0 P
QUALI VÕITJA ENNUSTUSKevin PESUR0 P
10legendaryluminar0––––––––––––0
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 50 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. Piotr WIECEK2. Kevin PESUR3. Pawel KORPULINSKI
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
0 P
11SiimAasma0––––––––––––0
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 50 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. Lauri Heinonen2. Oliver RANDALU3. Jack SHANAHAN
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
0 P
12gmets__0––––––––––––0
Drift Masters 2026 · R5Drift Masters - Round 50 P
Drift Masters 2026 · ROUND 5Drift Masters - Round 5
ENNUSTUS1. Kevin PESUR2. Lauri Heinonen3. Siim Oskar Hääl
TEGELIK TOP 31. Pawel KORPULINSKI2. Kevin PISKOLTY3. Conor FALVEY
0 P
ETAPPIDE LÜHENDID:DM5Drift Masters 2026 · Drift Masters - Round 5DM6Drift Masters 2026 · Drift Masters - Round 6SBP2Summer Bash — PRO2 · Summer BashSBPSummer Bash — PRO · Summer BashSBSSummer Bash — STREET · Summer BashWKP2Witch Kettle — PRO2 · Witch KettleWKPWitch Kettle — PRO · Witch KettleDM7Drift Masters 2026 · Drift Masters - Round 7SP2Superfinal — PRO2 · SuperfinalSPSuperfinal — PRO · SuperfinalSSSuperfinal — STREET · SuperfinalGFP2Grand Final Fight — PRO2 · Grand Final FightGFPGrand Final Fight — PRO · Grand Final Fight

Täpne 1./2./3. koht annab 25/18/15 punkti. Ühe koha võrra möödalask annab pool vastava koha punktidest, kahe koha võrra möödalask annab 5 punkti (v.a. 1. koha ennustus, kui sõitja tuli tegelikult 4., see annab 0 punkti). Õige QUALI VÕITJA lisaennustus annab (kui see sarjas sisse lülitatud on) +5 lisapunkti.

ETAPPIDE KAUPA

ETAPI PINGERIDA

Vaata, mitmendal kohal oled iga üksiku etapi ennustuste põhjal -- üldine hooaja koht on ülal, "MÄNGIJATE PUNKTISEIS" tabelis.

Grand Final Fight — PRO · ETAPP 1Grand Final Fight
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots25 P
Grand Final Fight — PRO2 · ETAPP 1Grand Final Fight
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots39 P
Superfinal — STREET · ETAPP 1Superfinal
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots0 P
1DJ TOMZ0 P
Superfinal — PRO2 · ETAPP 1Superfinal
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots23 P
2Galinger5 P
3DJ TOMZ0 P
Superfinal — PRO · ETAPP 1Superfinal
#MÄNGIJAPUNKTID
1Galinger63 P
2DJ TOMZ48 P
3Tairo S43 P
4VJRoots26,5 P
Drift Masters 2026 · ETAPP 7Drift Masters - Round 7
#MÄNGIJAPUNKTID
1Georgsteve Supper12,5 P
2VJRoots0 P
Witch Kettle — PRO2 · ETAPP 1Witch Kettle
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots26,5 P
2DJ TOMZ17,5 P
3Liis Kiisk12,5 P
Witch Kettle — PRO · ETAPP 1Witch Kettle
#MÄNGIJAPUNKTID
1DJ TOMZ23 P
2VJRoots18 P
3Liis Kiisk15 P
Summer Bash — PRO2 · ETAPP 1Summer Bash
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots7,5 P
1Georgsteve Supper7,5 P
3DJ TOMZ0 P
Summer Bash — PRO · ETAPP 1Summer Bash
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots17,5 P
2DJ TOMZ12,5 P
Summer Bash — STREET · ETAPP 1Summer Bash
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots15 P
2DJ TOMZ9 P
Drift Masters 2026 · ETAPP 6Drift Masters - Round 6
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots25 P
2Tiltis Mihkel23 P
3DJ TOMZ21,5 P
4ESt0012,5 P
5Georgsteve Supper0 P
Drift Masters 2026 · ETAPP 5Drift Masters - Round 5
#MÄNGIJAPUNKTID
1VJRoots5 P
1DJ TOMZ5 P
3georgsteve0 P
3legendaryluminar0 P
3SiimAasma0 P
3gmets__0 P
MINA VS LIIGA

LIIGAD

Loo oma sõpruskonnale eraldi liiga ja võrrelge ennustuspunkte omavahel -- vali, kas liiga arvestab ainult Drift Mastersi etappe, ainult teisi sarju (Eesti, Balti jt), või mõlemaid korraga.

VAATA LIIGASID →